zespoly.png


W naszym Studiu działają następujące zespoły taneczne:

nuh_name_crew.png


Styl: dancehall/ragga
Instruktor: Daniel "Danny" 

Grupa założona w 2013r specjalizująca się w stylach dancehall i ragga, trenująca pod okiem Daniela. Tworzą ją zawsze uśmiechnięte i zakręcone dziewczyny pełne pozytywnej energii, którą przekazują widowni podczas tańca. Na zajęciach z nimi nie można narzekać na nudę :) Regularnie prezentują swoje umiejętności na pokazach tanecznych.

nnc2.jpg nnc1.jpg nnc3.jpgnnc4.jpg nnc5.jpg nnc6.jpg    gracja.png


Styl: taniec towarzyski
Instruktorka: Agnieszka

Początki zespołu to rok 2011 i rozpoczęcie współpracy z Przedszkolem nr. 21, kiedy to Marieta wraz z Agnieszką Borowiak rozpoczęła tworzenie "tanecznej reprezentacji" tego ośrodka. Część tancerzy z tej grupy wchodzi także w skład Gracji. Już pierwszy rok wspólnego tańca przyniósł sukcesy. Taniec poprzez zabawę i zabawa poprzez taniec, to hasło przewodnie, które konsekwentnie realizowane przynosi nie tylko masę frajdy i satysfakcji dzieciom, ale ma także walor edukacyjny. Poprzez pracę na zajęciach młodzi adepci tańca uczą się wzajemnej akceptacji, dyscypliny, przełamują własne bariery. 

dance_passion_gracja_2.jpg dance_passion_gracja_2.jpg dance_passion_gracja_2.jpg dance_passion_gracja_2.jpg dance_passion_gracja_2.jpg dance_passion_gracja_2.jpgchili.png


 Styl: modern
 Instruktor: Roksana 

Zespół Chili powstał w 2014 roku. Tworzą go bardzo wesołe i energiczne dziewczyny. Mimo skupienia, które panuje na zajęciach, atmosfera jest bardzo pozytywna. Tancerki cały czas się rozwijają i biorą udział w konkursach.

roksana_niechcial roksana_niechcial roksana_niechcialmodern_jastrzebie modern modern_jastrzebie_5.JPGmini_gracja.png

 Styl: show dance
 Instruktor: Roksana 

Zespół tworzą bardzo żywiołowe Panie, w których taniec tkwi od zawsze. Na zajęciach tworzą i dopracowują show, by później zaprezentować je na pokazach i konkursach. Jest to trochę inny sposób na spędzenie swojego wolnego czasu, który daje upust artystycznym zdolnościom. Zdjęcia już niedługo:)

roksana_niechcial roksana_niechcial roksana_niechcialmodern_jastrzebie modern modern_jastrzebie_5.JPGgwiazdeczki_lets_dance.png


 Styl: show dance
 Instruktor: Marcelina 

Grupa młodsza-Gwiazdeczki. Grupa starsza-Let's Dance. Wszyscy oni są wspaniałymi tancerzami w wieku od 6-11 lat. Swoje choreografie wzbogacają elementami akrobatyki pod okiem dyplomowanej instruktorki . Ćwiczą, bawią się i mocno trenują! Brały udział w wielu konkursach, zawodach oraz w pokazach. Mimo młodego wieku i tylko kilku miesięcy treningów osiągnęły pierwsze sukcesy: miejsca na podiach oraz wyróżnienia!

gwiazdeczki3.jpg nnc1.jpg gwiazdeczki3.jpgnnc4.jpg gwiazdeczki3.jpg nnc6.jpg