zumba.png


zumba_jastrzebie.png

 
  Jeśli tu jesteś, na pewno chcesz zadbać o siebie, poznać energetycznie pozytywnych ludzi i świetnie się bawić. Słowem-wejść w świat  Zumba®
  Jeśli jeszcze nie znasz tego słowa, nie szkodzi. Przeczytaj do końca, wszystko Ci opowiem:)
 
 Zumba® to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję,
a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami:)
 Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych. Jest ŁATWA (naprawdę:), zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się z nami już od pierwszych zajęć! Zapraszamy również Panów, Zumba® jest dla wszystkich!

Jesteśmy wyznawcami Zumby®:), a tak na poważnie, licencjonowanymi instruktorami, oraz członkami elitarnego klubu ZIN (Zumba® Instructor Network). Zerknij na zdjęcia poniżej, to my i nasza ekipa:)

                                                                                                                                                                                                                                              Marieta

Odwiedź również:
 marietalinowska.zumba.com 
 

BTW:
 
Jeśli nadal masz wątpliwości, kliknij w link poniżej. Tu sprawdzisz posiadane przez nas kompetencje i uprawnienia. Po prostu nas sprawdź:)
                                                                                                http://www.zumba.com/en-US/instructor


  zumba02.jpg    zumba01.jpg    zumba03.jpg


  zumbamik1.jpg    zumba01.jpg    zumbamik3.jpg