komisja_sedziowska.png

 Dance Passion - Ogólnopolski Konkurs Tańca oceniać będzie komisja w składzie:
 
 

 Arkadiusz Franczak - Przewodniczący Komisji   
 Tańczy już 20 lat. Przez ten czas związany min. z Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, oraz Hotelu Pod Różami -  przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu w Teatrze Muzycznym Capitol. Tańczył również w spektaklach zagranicznych m.in w Belgii
 i we Francji takich jak: "Droomspell", "BEL CANTO". Występował w filmie "Kochaj i tańcz". Często można go zobaczyć w "Top trendy",
 czy różnych teledyskach, koncertach. W czasie swojej przygody z tańcem jeździł również na wiele turniejów w Polsce jak i zagranica np.  Break Dance Session Włocławek, Warszawa, Battle of teh year w Estoni. Zawody kończył zawsze w finałowej trójce.


Dariusz Kryla

 
Dariusz Kryla – urodzony 29.11.1975 w Rybniku tancerz , choreograf, instruktor jeden z członków i założycieli grupy KGB – Poland 2003 roku walczącej na polskiej scenie bboyngu , założyciel Szkoły Tańca Extreme 2009 rok . Przygodę, pasję i to co pochłonęło go na całe życie czyli taniec rozpoczną 1989 roku Osiągnięcia : 1993 rok Big Star Street Dance 1 – miejsce I szereg osiągnieć do 2000 roku 2003 - Kontrola Stylu 3 – miejsce KGB Formacja 2009 - Seven to smoke po 30 tce 1 miejsce 2010- 17 Międzynarodowa Konferencja Taneczna Bytom Hip Hop formacje 2 miejsce Breakdance formacja 2 miejsce 2010- World Dance 2010 Hip Hop formacje 1 miejsce Hip Hop duet 1 miejsce 2011- Face 2 Face 1 - Hip HOP 3 - Breakdance 2011- Master Of Dance 1 miejsce – top rock contest 2 miejsce – Breakdance formacje 2013- Kontrola Stylu 2 miejsce formacje 2013-So Fresh So Clean 3 – 2 miejsce formacje 2014- Rock Creek Park – Ostrów Wielkopolski – 2 miejsce formacje Allstyles Battle 2014 – Groove Contest 4 - 2 miejsce breakdance 1 miejsce formacje Allstyles Battle 2014- High Level - 1 miejsce Breakdance 2015 – Bonarka Hip Hop – 1 miejsce Breakdance Brał udziały w projektach międzynarodowych I spektaklach min. takich jak bell canto – 2006 HELLO, DOLLY- Gliwicki Teatr Muzyczny Footloose- Gliwicki Teatr Muzyczny I więcej osiągnięć oraz projektów których nie jesteśmy w stanie zmieścić bo była by to nie kończąca się opowieść dat i wydarzeń .
 

Maciej Cierzniak
 
Tancerz, choreograf i muzyk. Gra na afrykańskich instrumentach perkusyjnych. Doświadczenie w tańcu zdobywał na warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Pracował między innymi w: Operze Śląskiej w Bytomiu, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. W "Capitolu" występuje wciąż w musicalu Hair. Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i klasycznego w różnych szkołach w kraju, tworzy choreografię do projektów taneczno-teatralnych. Występuje także jako tancerz z ogniem. Jest założycielem Grupy Tańca Współczesnego GTW, która ma już w dorobku dwie premiery: Relacje oraz 622 upadki. Od marca 2013 r. ponownie jest solistą Teatru Rozrywki, gdzie prowadzi również warsztaty teatralne dla nauczycieli. W maju 2014 zrealizował w "Rozrywce" spektakl według własnego scenariusza "Osobowość Zaburzona", który wszedł na stałe do repertuaru teatru.
 

Wojtek Osiejewski
 
Jego spojrzenie na taniec jest dość szerokie. Zaczynał od new age'u, z biegiem czasu zabrał się za inne style, a ostatecznie swoją prawdziwą miłość odnalazł w dancehall-u. Jako członek ekipy Fair Play Kwadrat, instruktor w białostockim studio tańca Fair Play oraz uczestnik programu Got to Dance, wystawia swoje umiejętności również dla innych wielbicieli jego talentu, prowadząc liczne warsztaty w całej Polsce. Sam regularnie poszerza swoją wiedzę taneczną, kształcąc się w różnych dziedzinach tańca u boku najlepszych nauczycieli z całego świata Uczestniczył w programach telewizyjnych jako oprawa artystyczna, m.in. w The Voice of Poland, X-Factor, Mam Talent.